, , ,

Biciklete me kater rrota – Hikitty Pony ne shitje online

Hikitty Pony

Biciklete Hikitty Pony eshte teper praktike edhe e sigurt pasi ajo mbeshtetet mbi kater rrota. Kjo biciklete eshte me ngjyra te ndryshme per femijet.

9,000L10,500L

BICIKLETE ME KATER RROTA HIKITTY PONY

Bicikleta Hikitty Pony eshte nje biciklete e dizenjuar per femije, me nje forme terheqese dhe me ngjyra te ndryshme.

Eshte mjaft praktike dhe e rehatshme.

Kjo biciklete ka kater rrota gje qe e bene bicikleten te kete nje ekuilber me te mire per femijen dhe te jete me e sigurt.

Ka nje material ekologjik dhe shume te qendrueshem.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online

SKU: biciklete-per-femije-hikitty Kategori: , , ,
Pesha3 g/kg
brands

Hikitty Pony

LLoji

12 Inch, 14 Inch, 16 Inch, 18 Inch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat