, ,

Pompe Uji Automatike – KT 017

Te ndryshme

2,500L

POMPE UJI AUTOMATIKE – KT 017

Me shtypjen e vetem nje butoni tashme mund te nxirrni ujin ne cdo kohe qe ju deshironi.

Pompe per uje shume praktike dhe komode per cdo ambient.

Vendoseni pompen mbi shishen e ujit, shtypni butonin dhe do te keni uje pa shume mundim ne goten tuaj.

Bërë nga materiale të sigurta, pompa eshte rezistente ndaj gërvishtjeve dhe  korrozionit.

Tub dalës prej çeliku inox me modelin e trupit dhe bazës për vendosjen e shisheve ose çajnikëve.

E projektuar per prodhimin e uji ne menyre te shendetshme per te gjithe anetare e familjes tuaj.

Nuk eshte me e nevojshme te shqetesoheni per bakteret ose per papasteritite qe ka uji i cezmes.

Ideale per zyra, dyqane, spitale, klinika mjekesore, ambient shkolle apo kuzhine.

E sigurt dhe e shendetshme: eshte ndertuar nga material plastik ABS ekologjik  dhe celik inoks te cilesise se larte duke garantuar nje jetese te shendetshme.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Pompe Uji Automatike - KT 017 Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat