Boks 6 Inch Hi-Fi Speaker CH V4201

Te ndryshme

Boks 6 inch cilindrik me dy altoparlante

Suporton USB, riprodhimi i kartës SD, FM, AM, Bluetooth

Bateri te integruar li-jon dhe karikohet permes fishes  micro usb

3,900L

BOKS 6 INCH HI-FI SPEAKER CH V4201

Boks 6 inch cilindrik me dy altoparlante 4 inch qe ofrojne qartesi  te zerit.

Ky boks portabel eshte shume i pershtatshem per piknik ne natyre, por edhe ne shtepi. Mund a merrni me vete ne kamping, ne festa, ditelindje etj.

Suporton lidhje te shumefishta si: Bluetooth, USB, KARTA MICRO TF, Radio FM, hyrje JAC 3.5 mm.

Ka nje bateri te integruar li-jon dhe karikohet permes fishes  micro usb ne nje tension prej 5V DC.

Mund ta perdorni boksin ne vazhdimesi per rreth 2-3 ore.

Specifika

  • Model CH-4201
  • Funksioni: USB, riprodhimi i kartës SD, FM, AM, Bluetooth, efektet e ndriçimit, telekomanda
  • Metoda e lidhjes: Bluetooth 3.5 mm fole audio
  • Metoda e karikimit: Porti i adaptorit DC 5V
  • Madhësia (CM): 18 * 18 * 44
SKU: Boks 6 Inch Hi-Fi Speaker Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat