,

Boks me Bluetooth X8 – Bli Online

Te ndryshme

2,500L

BOKS ME BLUETOOTH X8 – BLI ONLINE

Boksi sherben jo vetem per te luajtur muziken qe deshironi por dhe si mbajtes telefoni.

Ka gjatësi 170 mm dhe mbështet shumicen e smartphone-ve.

Pajisur me butona per ngritje dhe ulje te volumit, si dhe per te luajtur kengen e radhes.

I përshtatshem për zbavitje shtëpie ose argëtim në natyrë.

Cilesi e larte e materialit te ndertimit ABS.

Ze i qarte, i paster dhe pa nderprerje.

I rikarikueshem me ane te portes hyrese micro usb. Punon me ane te wireless dhe Bluetooth me te gjitha pajisjet qe suportojne bluetooth.

Specifika

Versioni Bluetooth : 5.0

Distanca e funksionimit 18 m.

Koha e karikimit: 3 ore

Koha e perdorimit: 6 ore

Material plastike ABS.

Bateri litium me kapacitet 1200mAh


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Wireless-Bluetooth-Speaker-X8 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat