,

Boks muzike me Bluetooth -A007 ne shitje online

Te ndryshme

1,200L

BOKS MUZIKE ME BLUETOOTH- A007

Boks muzike me vale wireless me bateri qe rimbushet.

Ky boks lidhet me pajisjet e tjera me ane te Bluetooth-it.

A007 eshte i pajtueshem me laptope, pajisje MP3 / 4, TF / USB Flash Drive, ose çdo pajisje audio qe eshte ne perputhje me Bluetooth ose ka nje hyrje porte usb 3.5 mm. Ajo vjen me nje Radio te Ndertuar FM per te degjuar stacionet tuaja te preferuara te radios.

Ka nje mikrofon te integruar, qe ju lejon te beni thirrje te telefonatave ose te degjoni personin tjeter permes altoparlantit.

Tingulli ka nje performance te larte dhe qartesi.


 

SKU: i-2120751 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Te ndryshme

color

RED & BLUE

LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat