,

Powerbank 10000 mAh Redmi Xiaomi

Xiaomi

2,500L

POWERBANK 10000 MAH REDMI XIAOMI

Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh eshte nje bateri e jashtme shume e fuqishme per te gjithe te apasionuarit pas udhetimeve.

Jo vetem nje powerbank shume i fuqishem, por gjithashtu nje model praktik dhe i pelqyer fale pamjes se tij te jashtme.

Mund ta perdorni ne udhetimet tuaja dhe te karikoni te gjitha pajisjet tuaja kudo qe te jeni.

Me permasat e tij kompakte, ky model ju ofron nje kapacitet shume te larte perdorimi.

Fale 10000 mAh, do t’ju lejoje ta perdorni ate per nje kohe te gjate.

Me dy porta USB, mund te karikoni deri ne dy pajisje ne te njejten kohe.

Me mund te beni gjithcka qe deshironi, pasi telefoni juaj do te jete i karikuar dhe nuk do te shqetesoheni nese nuk keni bateri mjaftueshem.

SKU: powerbank-10000-mah Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat