, , , , , ,

Power Bank Pisen – Furnizues Baterie – LCD Power Station

Te ndryshme

  • Modeli : TS-D186
  • Me dy porta hyrje : USB.
  • Portable.
  • Tensioni i baterise : 5 V.
  • Permasat: 161 * 83 * 23 mm.

6,500L

POWERBANK PISEN UNIVERSAL

Power Bank me cilesi super te larte.

Perfekte per te karikuar paisjet tuaja elektronike ne cdo moment edhe kudo qe jeni.

Kapaciteti i baterise 10000 mAh e bene te mrekullueshem per udhetime.

Ne ekranin e saj LCD tregon kapacitetin e mbetur, ju mund ta shihni ne menyre perfekte edhe ne ambiente me erresire.furnizues baterie per celularet pisen bli online iBuy al

Ne strukturen e saj perbehet nga nje buton i cili sherben per ndezjen edhe fikjen e powerbank.

Pershtatet per telefonat iPhone, Samsung LG etj.

Mund t’i karikoje celularet tuaj disa here ne dite.

SPECIFIKAT

Kapacitet baterie 10000 mAh.

Me permasa te ngjashme me karten e kreditit.

Karikim te shpejte 2A.

Me dizajn te thjeshte.

Buton per ndezjen, fikjen dhe tregues per kapacitetin e mbetur.


Blerje Online vetem ne iBuy.al | Aty ku mund te blini te sigurte edhe me besim.

Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

White

LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat