,

Boks porativ muzike per PC ne shitje online

Hp

1,500L

BOKS PORTATIV MUZIKE PER PC

Boks portativ muzike per PC-ne  per te shijuar muziken me nje tingull te paster e te qarte.

Lidhet me laptop/PC/MP3/MP4 me ane te fishes USB.

Ky boks eshte praktik dhe meret kudo me vete.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120705 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Hp

color

Black

LLoji

Boks me muzik

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat