Boks Portabel me shume ngjyra RGK-210 Super Bass

Te ndryshme

Boks Portabel me shume ngjyra

Model RGK-210 Super Bass

Punon pa fisha me funksion Bluetooth

Mundeson porte hyrese Aux/ TF Card/ Bluetooth

2,900L

BOKS PORTABEL ME SHUME NGJYRA RGK-210 SUPER BASS

Tingull stereo me bas te fuqishem.

Me jetegjatesi te baterise dhe efekt zanore me ze te larte.

I pershtatshem per çdo aktivitet te brendshem ose te jashtem, pasi funksionon dhe ne kushte te veshtira klimaterike.

Boksi eshte portabel , punon pa fisha me funksion Bluetooth.

Jep tingull gjitheperfshires me bas te larte  dhe tingull dinamik.

Ka vellim maksimal zeri ne te njejten menyre si nje performance koncerti. Tashme festat tuaja do te kene volumin e duhur.

Punon me laptope,  smartphone dhe te tjera pajisje me lidhje 3.5 mm audio.

SKU: Boks Portabel RGK-210 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat