Boks i madh per muzike – Super Bass Woofer Unit LT-1203

Te ndryshme

Boks i madh per muzike

Bass i fuqishem dhe cilesi e zerit

Hyrja Bluetooth / USB / FM / Mikrofoni

10,500L

BOKS I MADH PER MUZIKE – SUPER BASS WOOFER UNIT LT-1203

Boks muzike me super bas i cili suporton Bluetooth / kartë AUX / Sd FM.

Vjen bashke me telekomande per te lehtesuar me shume nderrimin e muzikes, ndezjen fikjen apo volumin.

Jetegjatesia e boksit  3.7V 4000Mah, do ju mundesoje ore te gjata te luajtjes se muzikes.

Modeli ideal per festat tuaja, per te shtuar me teper argetimin dhe muziken tuaj te preferuar ne cilesine me te qarte te zerit.

Specifika

Permasa 395 + 333 + 587 mm

Altoparlanti 12 inç

Hyrja Bluetooth / USB / FM / Mikrofoni

Dalja 20W

Bateria 4 7.4V 2000mahH

Efekti Drita shumengjyreshe

 

SKU: Boks i madh per muzike Kategori: Etiketë:
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat