, ,

Caj per shtimin e qumeshtit te gjirit te nenat – ANNE

Furker

1,350L

CAJ PER SHTIMIN E QUMESHTIT TE GJIRIT – ANNE

Caj per shtimin e qumeshtit te gjirit te nenat ANNE

Gjidhenia eshte shume e dobishme si per nenat se u lehteson ushqimin e femijes. Por me e rendesishme ndikon ne kthimin e mitres ne formen dhe permasat origjinale. Kjo ndodh me shpejt duke i mundesuar trupit rigjallerimin me lehtesisht. Me perberje plotesisht bimore shton sasine e qumeshtit pa e demtuar ate.

Perdorimi |
Merrni nje filxhan caj nga produkti dhe mbi te hidhni uje te nxehte ( uje ne temperature vlimi ). Perzjeni tretesiren deri sa te arrije njetrajtshmerine plotesisht. Mund ta sherbeni te ngrohte dhe te ftohte.
Sasia | 200gr
SKU: caj-anne-per-shtimin-e-qumeshtit Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Furker

LLoji

Caj

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat