,

Cante laptopi kundra vjedhjes per meshkuj – Bange backpack

Bange

5,500L

CANTE LAPTOPI KUNDRA VJEDHJES BANGE

Cante laptopi kundra vjedhjes Bange me dizajn unik me Usb, e pershtatshme per meshkuj. Pelhure rezistente ndaj ujit dhe konstruksion qe ruan formen.

Permasa kompakte dhe praktike per te marre jo vetem laptopin por edhe te gjitha sendet e perditshmerise qe ju nevojiten.

Dizajni inovativ i saj eshte i pajisur me nje porte Usb qe ju mundeson te karikoni pajisjet tuaja smart.

Mund te hapet dhe mbyllet 180 grade, per te nxjerre pa mundime laptopin, tabletin apo pajisje te tjera brenda cantes.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: i-1234563 Kategori: ,
Pesha0.7 g/kg
brands

Bange

color

Gray

LLoji

Cante

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat