, ,

Cante shkolle Frozen


  • E organizuar ne menyre perfekte
  • Mbeshtetje fleksibel
  • Perdorim te sigurt
  • Material cilesor
  • Rripa te forte me mbushje
  • Pershtatet per femijet me gjatesi 116 cm dhe 140 cm

3,490L

CANTE PER VAJZA ME FROZEN

Canta eshte ngjyre roze dhe me personazhet vizatimore te Frozen te cilat, te cilat jane me te preferuarat per femijet.

Canta eshte e organizuar ne menyre perfekte.

Ndertohet nga xhepa te shumte ku dy xhepat anesore sherbejne per vendosjen e shisheve te ujit ose te lengjeve, xhepi i madh per vendosjen e librave, xhepi imesem per vendosjen e fletoreve si dhe chepi i vogel per vendosjen e portofolit, vizoreve, kompastit ose sendeve te tjera.

Xhepi i madh gjithashtu eshte i organizuar nga dy ndarje ku mund te ndani vendosjen e librave.

Canta ofron mbeshtetje fleksibel dhe nuk eshte e rende.

CANTA PERDORET ME RRIPA OSE ME RROTA.

Rrotat jane te sigura per perdorim.

Ato ofrojne perdorim te sigurt dhe afatgjate.

Canta mund te ndahet dhe mund ta perdorni vetem si cante ose me rrota.

Permasa standarte per gjatesine e femijes 116cm deri ne 140 cm.

RRIPA ME MBUSHJE TE PLOTE

Rripat e cantes ofrojne siguri ne perdorim.

Ato jane te punuara me material cilesor dhe qepje te forte.

Jane te ndertuara me sfungjer ne brendesi dhe material te qendueshem.

Rripat jane komfort ne perdorim.

Rripat shperndajne peshe te barabarte ne te dyja krahet.

SKU: Q229122 Kategori: , ,
Përmasa40 × 16 × 32 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat