,

Deodorant per eleminimin e djersitjes se kembeve- Nivelazione


  • Mban kembet e thata deri ne 12 ore
  • Ndihmon ne ruajtjen e higjienes dhe kujdesit te duhur te lekures se kembeve me myk.
  • Ofron mbrojtje te besueshme dhe afatgjate
  • Redukton djersitjen e tepert.
  • Mbron ne menyre efektive kunder rritjes se baktereve
  • Rifreskon intensivisht, duke lene arome te lehte dhe delikate

 

1,290L

DEODORANT PER ELEMINIMIN E DJERSITJES SE KEMBEVE

Nese lekura e kembeve tuaja djersitet shume shpejt dhe ju shqeteson era e kembeve, atehere deodoranti Nivelazione eshte ideali per te zgjidhur kete probem.

Ai freskon dhe neutralizon aromen e pakendeshme te kembeve tuaja dhe permison higjenen e tyre.

DEODORANT OFRON MBROJTJE AFATEGJATE

Deodoranti i mban kembet e thata deri ne 12 ore duke e rritur ndjesine e rehatise qe ne perdorime te pare.

Deodoranti ndihmon ne ruajtjen e higjienes dhe kujdesit te duhur te lekures se kembeve me myk.

Ofron mbrojtje te besueshme dhe afatgjate, duke vepruar njekohesisht ne kater nivele.

Redukton djersitjen e tepert.

Mbron ne menyre efektive kunder rritjes se baktereve pergjegjese per formimin e aromave te pakendshme.

Rifreskon intensivisht, duke lene arome te lehte dhe delikate

I testuar dermatologjikisht.

 

SKU: b2201390 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat