,

Krem per kallo- Nivelazione


  • Heq kallot nga kembet
  • Heq ne menyre efektive keratinizimin dhe redukton çarjet e lekures.
  • Ushqen thellesisht, hidraton dhe zbut kembet

1,290L

KREM PER KALLOT E KEMBEVE

Krem per kembe te ashpra, te thata, me kallo dhe te plasaritura.

Efektet e dukshme qe pas perdorimit te pare fale formules se perqendruar dhe perberesve aktive te kombinuar ne menyre perfekte.

Kombinimi i perberesve 10% ure, prebiotik, gjalpe shea, ekstrakt propolisi, dyll blete dhe aktivizues i dyfishte okluzioni, rigjenerojne kembet tuaja.

Heq ne menyre efektive keratinizimin dhe redukton çarjet e lekures.

Ushqen thellesisht, hidraton dhe zbut kembet, duke rikthyer pamjen e meparshme.

PERDORIMI

Aplikoni kremin butesisht ne kembe te lara dhe te thata. Masazhoni kryesisht zonat e plasaritura dhe kallo.

Per rezutate me te shpejta rekomandohet qe te vishni corape dhe ti mbani ato gjate gjithe nates.

E rekomandueshme per diabetiket.

Te perdoret ne mengjes dhe ne mbremje.

 

PERBERESIT: Ure, Etilheksil Stearat, Triglicerid Kaprilik/Kaprik, Vaj Kanola , Diizostearoil poligliceril-3 dimer dilinoleat, lëng parafine (vaj mineral), glikol propileni, ekstrakt mel (mjaltë), ekstrakt barishte Melissa Officinalis (Mente balsam), lanolinë, glicerinë, sulfat magnezi, propilen glikoll , Gjalpë Butyrospermum Parkii (Shea), Allantoinë, Parafinë, C10-C18 Trigliceride, Cera Alba, Acid Stearik Ciklopentasiloksan, Cikloheksasiloksan, Petrolatum, Vaj Ricini i Hidrogjenuar, Inulin, Alfa-Glukan OligosakhenilTA-Glicerid, 2-Ed-Glicerid, B. 2-Nitropropane-1,3-Diol, BHA, Parfum (Aromë).

 

 

SKU: b2201388 Kategori: ,
Pesha0.075 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat