, , ,

Depilator me pe – Brown KD – 2778

As Seen on TV

1,799L

DEPILATOR ME PE – BROWN KD 2778

Depilator per femra me pe Brown KD-2778, model inovativ që ka një mekanizëm të butë të heqjes së qimeve dhe pushit.

Shumë kompakt, efikas, i lehtë për t’u përdorur dhe i përshtatshëm ne perdorim te perditshem ne kushte shtepie.

Pastroni lekuren tuaj nga qimet e padeshiruara me kete makine shume efikase.

Pa kimikate te demshme, pa dhimbje, nxehtesi apo thika te mprehta ju do te largoni pushin dhe qimet vetem me ane te fijes qe kjo pajisje perdor.

Heqja e qimeve me pe eshte nje metode e cila eshte bere nder  me te njohurat ne sallonet e bukurise.

Kap qimet e padeshiruara dhe i nxjerr ato nga rrenjet, ndryshe nga depilatoret e tjere.

Heqja e qimeve me pe eshte nje metode efikase, e sigurte dhe e lehte per nje lekure te paster.

Nuk irriton dhe nuk demton aspak lekuren tuaj.

Kjo pajisje nuk perdor asnje lloj pajisje shtese vetem fijet e pastra  dhe telat me kthesa te cilat kryejne procesin.

Paketa përfshin: pajisjen 220-230V / 50Hz,  fishe përshtatës per karikim dhe fije.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Depilator me pe - Brown KD - 2778 Kategori: , , ,
brands

As Seen on TV

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat