,

Depilator per meshkuj Sokany 3in1 | Hair Trimmer

Sokany

1,200L

DEPILATOR PER MESHKUJ SOKANY 3IN1

Depilator per meshkuj Sokany – Hair Trimmer

Prerje e fuqishme e flokeve tuaj ne menyre profesionale. I lehte per tu perdorur per nje sere qellimesh. Depilator sokany ka nje motorr te fuqishem te integruar i cili siguron nje performance te sakte dhe te qendrueshme. Zgjedhja perfekte per te prere floket nga te gjithe meshkujt, dhe pse jo nje makine rroje profesionale dhe per berberet.

Me nivele shpejtesie me definicion te larte per t’iu pershtatur nevojave tuaja. Trup metalik i forte me konstruksion ergonometrik  e bejne kete makine qethese te qendrueshme dhe komode ne perdorim.

Cilesimet e tij | Sokany Hair Trimmer

 • Depilator Sokany, performance e larte dhe e gjate.
 • Mjafton te shplani kokat pas cdo perdorimi dhe eshte gati per perdorimin e rradhes.
 • Thika te mprehta revolucionare.
 • Do te mahniteni nga efikasiteti i tyre.
 • Funksionon me bateri te rikarikueshme.
 • Drite LED e integruar
 • Trup celiku te pandryshkshem, rezistent ndaj korrozionit.
 • 3 koka te rikarikueshme te mprehta
 • Koke per heqjen e qimeve ne hunde dhe zonen e vesheve.
 • Depilator per meshkuj me koke per shkurtimin e mjekres dhe flokeve.
 • Koke per stilimin e mjekres suaj.

Produkte te shumellojshme te Kujdesi Personal ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: L368-ES-901 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Sokany

LLoji

Depilator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat