,

Desktop Support Phone Holder

Te ndryshme

800L

DESKTOP SUPPORT PHONE HOLDER

Mbajtës universal i rregullueshëm  për iPhone ,iPad, tablet.

Kend i rregullueshem per shikueshmeri sa me komode gjate perdorimit.

Eshtë ideal për të parë video, lexuar dhe studiuar, per  lojëra,  thirrje telefonike me video dhe video konferencë dhe shikimin e YouTube.

Pajisje e shkëlqyer për zyrën dhe shtëpinë tuaj. Mund të rregullohet lehtësisht në këndin (10 ° ~ 45 °) me dorë.

Specifika

I pershtatshem per mbajtjen e pajisjeve smart deri ne 7.9 inch

Model Universal

Materiali: Aliazh alumini + ABS + Silikon

Kënd i rregullueshem 10 ° ~ 45 °


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Desktop Support Phone Holder Kategori: ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat