, , ,

Doogee N20 Pro – 6GB RAM 128GB ROM

Doogee

15,900L

DOOGEE N20 Pro – 6GB  128GB ROM

Doogee N20 Pro ofron një përvojë përdoruesi më të shpejte, më efikase dhe të përshtatshme.

Ka dizajn inovativ, elegant, super te holle dhe shume praktik per doren tuaj.

Model i holle,komod dhe shume rezistent.

Dizajni i  xhamit me veshje të dyfishtë është permiresuar.

Performancë e Shpejtë 

E pajisur me një MTK Helio P60 Octa-Core, 6 GB RAM, Android 10 OS, DOOGEE N20 Pro Smartphone është  i shpejtë dhe pa vonesa.

Bateri me kapacitet te larte 4400 mAh per ta perdorur telefonin ne vazhdimesi pa u shqetesuar per baterine.

Përdorim më të gjate të baterisë  për të arritur performancë të shkëlqyer dhe kohë më të gjatë pune.

DOOGEE N20 Pro Smartphone i cili është i pajisur me hapësirë ​​ruajtëse 128 GB ju lejon të ruani më shumë se 50 filma HD, 15,000 foto HD.doogee n20 pro online ibuy al

Për më tepër, ju mund të shtoni lehtë 256 GB kartë TF për të zgjeruar hapësirën e ruajtjes.

Eshtë i pajisur me ekran 6.3 inç FHD + IPS Waterdrop, me rezolucion 1080 x 2280 piksel.

Suporton sistemin Android 10, cilesi maksimale  në një madhësi shumë më të vogël, të ndërtuar me aplikacione të reja dhe te permiresuara.

Blici i pasmë ju ndihmon të bëni fotografi të qarta shpejt në mjedise të errëta.

Smartphone DOOGEE N20 Pro mund të fotografojë pamje me detaje te nje rezolucioni të lartë,  t’ju japë një imazh më të pasur me ngjyra dhe t’ju ndihmojë të vazhdoni të regjistroni kujtimet tuaja me te bukura.

Kamera e pasme

Kamera kryesore AI 16MP,6  lente

Kamera me kënd shumë të gjerë 8MP, FOV 130 °

Kamera makro 2MP

Fale lenteve makro me Doogee N20 pro ju mund te beni fotografi  nga  2 centimetra afer.

Kamera Portret 2MP

Bërja e fotove portret me cilësi profesionale tashme eshte  më e lehtë.

Karakteristikat: Modaliteti ultra me kënd të gjerë, zbulimi i skenave AI, modaliteti makro, modaliteti i portretit, modaliteti panoramë, HDR.

Korrigjimi i shtrembërimit skajor me kënd të gjerë, blici i dyfishtë LED, njohja e fytyrës, filtrat në kohë reale.

DOOGEE N20 Pro – New Smartphone 

1. 6 GB RAM + 128 GB ROM, Android 10 Oreo, MediaTek Helio P60 Procesori: performancë e lartë

2. Projektim Portabël: Pjesa më e hollë e telefonit inteligjent DOOGEE N20 Pro është 8.8 mm dhe peshon vetëm 175g.

3. Xhami me veshje të dyfishtë: Lakorja e hollë, ndjehuni më rehat gjate perdorimit te smartphone.

4. Waterdrop Full Vision Display: eksploroni çdo detaj dhe maksimizoni përvojën tuaj vizuale.

5. Kamera të pasme me kualitet 16MP, Kamera e përparme me rezolucion të lartë 16MP: detajet e pamjes me definicion të lartë.

6. Bateri  4400mAh: deri në 150 orë kohë gatishmërie me optimizimin e softuerit.

7. Suporton dy karta sim : 2 Nano SIM ose 1 Nano SIM + 1 Kartë TF.

8. Mbështet shumë APP: Whats App, Snapchat, Instagram, Facebook, Twitter, YouTube, etj.

9. Lidhshmëria: 2G / 3G / 4G, Wi-Fi: 2.4G / 5G, Bluetooth: BT5.0, jack 3.5 mm audio, GPS / OTG, radio FM

SPECIFIKA

Pesha: 175g

Përmasat: 159 x 77,1 x 8,8 mmn20 pro smartphone online ibuy al

Sistemi operativ: Android 10.0 (Q)

Madhësia e ekranit: 6.3 ”

Rezolucioni: 2280 x 1080

RAM: 6 GB

Storage (ROM): 128 GB

Kamera: 16 MP Sony IMX298

CPU: Mediatek Helio P60

Kapaciteti i baterise: 4400mAh

Mbështet kartë memorie deri në 256 GB


Bli mire dhe lire  ne iBuy.al!

SKU: Doogee N20 Pro - 6GB 128GB Kategori: , , ,
brands

Doogee

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat