-44%
, ,

Dr Manuka Premium – Mjalte Kurues


5,000L8,500L

DR MANUKA PREMIUM – MJALTE KURUES 

Mjalte kurues. I perbere vetem me ekstrakte natyrore.

Lufton semundjet edhe infeksionet e trupit tuaj.

Me shije te ndryshme. Jep rezultat per nje kohe te shkurter.

Mjalte i cili lufton baktere te ndryshme duke ju bere keshtu edhe ju me te shendetshem edhe te jeni me imun ndaj semundjeve te ndryshme.

I përbërë me ekstrakte bimore  me veti antibiotike.

Ky mjaltë mund të përdoret si një alternativë e shëndetshme dhe organike ndaj sheqerit, ose për vetitë e tij shëruese dhe shëndetësore.

Shijoni  vetitë antibakteriale të këtij mjalti, aminoacidet dhe më shumë. Çdo shishe është prodhuar nga mjalte i perbere nga lule dhe bimë të shumta me veti kuruese.

Mjaltë i pasur, qe mund te perdoret ne përditshmeri  në mëngjes, pije apo dieta te shendetshme.

Mjalti është përdorur si një ilaç natyral për shërimin e plagëve, pastrimin e lëkurës, qetësimin e fytit, përmirësimin e tretjes, rritjen e energjisë dhe  mirëqenies për mijëra vjet.

Mjalti Manuka e çon këtë në nivelin tjetër.  Shkencërisht e provuar se përmban veti antibakteriale dhe antimikrobike.

Përmban mbi 200 përbërës aktivë që nuk gjenden në shumicën e mjaltit.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: mjalte-manuka-premium Kategori: , ,
PeshaN/A
Kapaciteti

0.5 kg, Umf 10, Umf 12, Umf 8

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat