, , ,

Mjalte Energjik per fuqi per femra dhe meshkuj – Produkte Online

Te ndryshme

2,250L

MJALTE ENERGJIK PER FUQI

Mjalte Energjik per Fuqi

Benefitet nga perdorimi i tij | 

Nxites efektiv per fuqi.
Rrit numrin e qelizave tek mashkulli dhe femra
Rrit energjine.
I sigurt, pa deme.
Perzierje bimore pa efekte anesore.
Rrit intensitetin.
E perdoreshme mbi moshen 18 vjec.

Perdorimi:
Nje luge caji 20-30 min perpara aktit, te perdoret njehere ne 72 ore. Per personat me probleme me zemer nuk rekomandohet.

Sasia | 240gr

Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Mjalt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat