,

Drite diellore murale – Wall Light ne shitje – Bli Online

Te ndryshme

  • Drite perfekte per ndricimin e shtepise.
  • Burimin furnizues e merr nga drita e diellit.
  • E perbere me sensore.
  • Automatike.

900L

DRITE DIELLORE MURALE  -WALL LIGHT

Drite muri e perbere me 48 drita LED te cilat japin nje super ndricim ne drite te bardhe.

Llamba eshte e pajisur me sensore qe kapin cdo levizje edhe ndezin ndricim e llambes ne momentin qe nje levizje ndodh ne afersi te tyre.

Kjo llambe ju ndihmon per te kuptuar se dicka eshte afer me shtepine tuaj.

Ajo merr 12 ore te plota energjine e diellit te cilen e perdor per te funksionuar naten.

Eshte e perbere me disa nivele ndricimi dhe ngjyra eshte e bardhe.

Instalohet shume thjeshte.

E perbere prej materialit te plastikes ABS.

SPECIFIKATsolar sensosr wall light waterproof buy online iBuy al

Drite solare e cila vendoset ne mur.

Ngjyre: E bardhë (6000K-6500K).

Perbhet nga 48 drita LED.

Fuqia: 4Watt.

Fuqia e panelit diellor: 0.55Watt.

Bateria li-jon: 3.7V 1200mAh.

Nuk deportohet nga uji: IP65.

Arrin te punoje deri ne : 50,000 orë.


Bli online, kurse kohe dhe para | Shopstop.al

SKU: 1501202001 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Drite

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat