,

Drite LED per dyert e makines – Drita paralajmeruese

Te ndryshme

  • Drita per dyert e makinave.
  • Shume te lehta per t’u instaluar.
  • Me efekt paralajmerues per makinen.
  • Shkelqim i forte por jo i demshem per syte.
  • E bejne makinen te duket me moderne edhe luksoze.

3,690L

DRITE LED PER DYERT E MAKINES

Drite Led te cilat jane ideaur per t’u vendosur ne dyert e makines . Ato sherbejne edhe si drita paralajmeruese per makinen.

Nese dera hapet drita LED ndizet me shpejtesi per te paralajmeruar pjesen e pasme te makines e cila duhet te shmange driten e ulet ku mund te ndodhi aksidenti.

DRITA LAJMERUESE PER DYERT E MAKINAVE 

Dritat jane teper praktike sepse luajne nje rol shume kryesor ne makine si dhe jane me material super rezistent.

Nuk ka nevoje per vegla te teperta per vendosjen e tyre ne makine, pasi kane nje instalim te thjeshte i cili nuk kerkon qe te keni njohuri te caktuar. Ju do ta kuptoni menjehere menyren se si ato duhet te vendosen.

Keto drita jane te perbera me rruaza LED te cilat japin nje ndricim shume te forte por jo demtues per syte.

Nuk konsumojne shume rryme elektrike.

Ato ju lajmerojne kur ju jeni te rrezikuar nga nje perplasje e mundshme.

Nuk deportohen nga uji edhe nga pluhuri.

Ne momentin qe ju jeni perpara nje rreziku ato ndezin alarmin per t’ju lajmeruar.

SPECIFIKATled car door warning lights 120cm anti collision iBuy al

Drita LEd per t’u vendosur ne dyert e makinave.

Perbehet nga materiali i silikonit.

Tensioni : 12V.

E papershkrueshme nga uji.

Ngjyrat e drites jane : e bardhe edhe e kuqe.

Rruazat e dritave LED: 144 copë.

Fuqia: 10Watt.

Universal për të gjitha makinat.

Gjatësia e shiritit: 120 cm.


Gjithçka që ju nevojitet – iBuy.al – Bli Mire dhe Lire!

SKU: drite-led-per-dyert-e-makinave Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Drite

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat