,

Elektrik dore portabel me kabell 10m

Te ndryshme

1,500L

ELEKTRIK DORE PORTABEL ME KABELL 10M

Elektrik dore portabel  me doreze gome dhe mbrojtese prej celiku per siguri maksimale gjate perdorimit.

Merrni ndricimin e nevojitur ne udhetimet gjate nates apo vende te errreta dhe te veshtira per tu pare.

Materiali perberes i elektrikut ofron rezistence dhe jete te gjate funksionimi.

E pajisur me grep mbajtes dhe nje mbrojtese celiku per te mbrojtur llamben ne rast te renies dhe rreshqitjes.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120204 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Te ndryshme

color

e verdhe

LLoji

Elektrik Dore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat