Ethernet Adapter Usb 3.0 – Fishe

Te ndryshme

  • Mbështet aftësinë e sensibilizimit automatik 10/100/1000 Mbps.
  • Në përputhje me USB 2.0.
  • Mbështet Auto MDIX (zbulimi automatik i kabllit të rrjetit të drejtë dhe të kryqëzuar).
  • Mbështet modalitetet USB të plota dhe me shpejtësi të lartë.
  • I pajtueshëm me IEEE 802.3, 802.3u dhe 802.3ab (10 Base-T, 100 Base-TX dhe 1000 Base-T).
  • Mbështet funksionimin e dyfishtë të plotë në Ethernet e Shpejtë.
  • Mbështet paketuesin Jumbo deri në 9 KB.
  • Mbështet modalitetin e pezullimit dhe zgjimin në distancë.

1,490L

FISHE USB 3.0 -ETHERNET ADAPTER

Fishe Usb 3.0 suporton aftësinë e gjetjes automatike 10/100/1000 Mbps.

Ethernet Adapter japin shpejtesi me te madhe se fishat USB 2.0 me Auto MDIX.

Mbështet modalitetin e fikjes dhe ndezjes në distancë përmes lidhjes dhe paketës magjike.

Krijon instalime te shpejta dhe dhe jep sinjale te forta.

Kabulli kerkon nje tension prej 3.3 V  dhe kerkon energji individuale per t’u furnizuar.

Standardet e Rrjetit: Për IEEE 802.3, 802.3u dhe 802.3ab.

Mbështetëse foleje RJ45 për Auto MDIX Duplex të Plotë: 10BaseT, 100BaseTx, 1000BaseT Gjysmë Dupleks: 10BaseT, 100BaseTx.

RAM: SRAM në bord 20KB për amortizimin e paketës RX dhe 20KB SRAM për fikjen e paketës TX.

Me sistem mbrojtes kunder nxehtesise, pasi eshte ne gjendje te punoje nga temperatura 0-70 grade celcius.

Përputhshmëria me sistemet operative: Windows 8/10, Windows 7, Windows XP, Vista dhe MAC OS 10.6 ose më i ri.

Kërkesat e sistemit:1.2 GHZ ose PC Pentium më i shpejtë me portë USB. USB 3 0 Gigabit Ethernet Adapter USB-to rj45 Lan Network Card product online in iBuy al

+ 1 GB RAM për Windows 8/10, për Windows 7, për Windows XP, për Vista për MAC OS 10.6.

KARAKTERISTIKAT

Me port USB ne disponim.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Material plastik dhe bakri.

Përmbajtja e paketës:

1 x adapter USB3.0


Blerje Online ne iBuy.al – Transport ne te gjithe Shqiperine

SKU: USB-3.0-ethernet-adapter Kategori:
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

kabull

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat