,

Extreme Honey M+ – Mjalte per potence dhe Sterilitet per meshkuj

Honey D+

1,950L

EXTREME HONEY M+

Mjalte per potence dhe Sterilitet per meshkuj – Extreme Honey M+

Benefitet nga perdorimi i tij | 

  • Permireson cilesine e farave tek meshkujt.
  • Rrit deshiren seksuale tek meshkujt.
  • Zgjat kohen e marredhenies intime.
  • Forcon muskujt e zemres.
  • Normalizon spermatozoidet.
  • Shton numrin e spermatozoidëee.
  • Rrit fuqine e mashkullit.

Perdorimi | 
Cdo dite nga nje luge e mesme eshte e mjaftueshme per 24 ore. Duhet te perzihet para perdorimit dhe te ruhet ne temperature 0 grade celcius.

Sasia | 240gr

SKU: honey-m+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Honey D+

LLoji

Mjalt

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat