Fashion Coatrack – Raft modern per rrobat tuaja

Te ndryshme

2,490L

FASHION COATRACK – RAFT PER RROBAT TUAJA

 E lehtë për tu montuar. Fashion Coatrack eshte nje zgjidhje e shkëlqyeshme për ruajtje. 

Varese rrobash portative dhe shumë funksionale. Mbani rrobat të organizuara dhe lehtësisht të arritshme.

Dy funksione ne nje pajisje te vetme, rafte  dhe varëse rrobash. Dizajn  i thjeshtë dhe praktik, i bukur dhe komod per cdo ambient shtepie.

E prodhuar me  tub hekuri me cilësi të lartë, çelik inox rezistent ndaj korrozionit e bën atë të qëndrueshëm.

Rafti vjen ne ngjyre roze, ka permasa 55 x 36 x 170 cm.

 

SKU: raft-per-rroba Kategori:
brands

Te ndryshme

color

Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat