,

Fisha Karikimi Dhe HDMI Earldom 3 Ne 1

earldom

2,500L

FISHA KARIKIMI DHE HDMI EARLDOM 3 NE 1

Keto fisha jane multifunksionale dhe do ju kryejne shume pune.

Sherbejne fillimisht per te karikuar telefonin,jane tre fisha qe do te thote se mund t’i perdorni per shume telefona ne varesi te prerjes qe ka vendi i karikimit.

Cilesi shume e mire gje qe ju ofron ju nje karikim te shpejte te telefonit.

Mund t’ i perdorni gjithashtu per te kaluar fotot apo videot tuaja nga telefoni ne kompjuter, tv, monitor e te tjere.

Kabujt jane te mbrojtur dhe te veshur me disa shtresa per te ofruar cilesi te larte te imazhit. Transmetimi i imazheve behet ne cilesi 4k qe ato te jene sa me realiste.

Fishat kane nje gjatesi te konsiderueshme.

Nuk kane nevoje per WiFi, hotspot apo ndonje aplikacion tjeter per te funksionuar, thjesht lidheni me pajisjen perkatese dhe brenda disa sekondave do lidhen.

 

 

SKU: Fishe karikimi 3ne1 Earldom Kategori: ,
brands

earldom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat