, , ,

Fishe Karikimi Type C – Nylon EC 084C

earldom

490L

FISHE KARIKIMI TYPE C – NYLON EC 084C

Fishe karikimi  për pajisjet Type-C.

Gjatësia e kabllit nje meter. Karikimi i shpejtë 2.1A.

Bërthama e telit me material bakri shume rezistent i jep force dhe mbrojtje ndaj nxehtesise dhe  perthyerjeve.

Jo vetem karikim i shpejte i smartphone por edhe transferim i te dhenave.

Me gjatesi fishe nje meter, pershtatet mjaft mire me cdo pajisje.

Model universal qe pershtatet me shumicen e pajisjeve me porte Type C.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

 

SKU: Usb-Type C-Nylon-EC-084C Kategori: , , ,
brands

earldom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat