,

Fishe transmetimi audio iPhone ne 3.5 Aux

Te ndryshme

790L

FISHE TRANSMETIMI AUDIO IPHONE NE 3.5 AUX

Kabell aux i pajtueshëm me iPhone, duke ju mundësuar të luani audio nga pajisja juaj në stereon e makinës suaj, kufjet, sistemin Hi-Fi, stereo kompjuterike, MP3, altoparlant Bluetooth ose pajisje të tjera dalëse 3.5 mm të përputhshme.

Gezoni muzike te panderprere gjate udhetimeve , perdorni kete fishe AUX dhe shijoni muzikë të pandërprerë gjatë ngasjes.

Siguron nje kontakt me te mire dhe transmetimin e zerit pa humbje, duke siguruar transmetim te persosur te muzikes dhe cilesi te zerit kristal, që ju lejon të shijoni muzikë.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Fishe transmetimi Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat