, ,

Kabell USB Remax Micro | Ne shitje online

Remax

490L

Kabell USB Remax Micro 

Kabell USB Remax Micro

Fishe USB micro per telefona me porte karikimi micro si Samsung S7. Gjatesia e tij 1 metra mundeson fleksibilitet ne perdorim.  I projektuar me  material teper cilesor dhe fleksibel, i durueshem, i pa ngaterrueshem gjate perdorimit. Cilesohet si nje kabllo i shpejte ne karikim dhe
transmetim te dhenash.
 
Specifikimet | USB Remax
 
Marka: Remax
Lloji Fishe mikro
Gjatesia: 1 meter
Dalja: 2.1A
Materiali: TPE
Transmetimi: 480Mb/s
Pesha: 38g
Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!
SKU: usb-remax-kabell-micro Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat