, , ,

FreePower Slim 10000 mAh – Karikues Portativ Universal

CellularLine

  • Karikues Fast Charger
  • Porte hyrese Usb
  • Kapacitet 10.000 mAh
  • Bateri litium polimer

2,890L

FREE POWER SLIM – Powerbank 10000 mAh

Karikues portabël ultra i hollë –  10000 mAh

Nese po kerkoni nje pajisje e cila te karikoje smartphone tuaj disa here me radhe me vetem nje karikim, atehere ju nevojitet Free PowerSlim 10000 mAh.

Ultra i hollë dhe me peshë  të lehtë: 112 × 44×20 m, 165 g mund ta merrni kudo me vete per te qene te sigurte qe telefoni juaj nuk do fiket asnjehere.

Karikuesi portativ qe ju duhet

Freepower Slim 10000 është një karikues portativ   i cili është vetëm 20 mm i trashë por ofron karikim të shpejtë dhe kapacitet të lartë. Bateria e saj e bërë me teknologji inovative të polimerit litium e bën Freepower Slim 10000 një karikues  perfekt për tu marrë me vete pa veshtiresi.

Ky PowerBank ka te integruar nje sistem i cili pervec se karikon shpejt pajisjen , nuk e lejon ate te mbinxehet.  Me nje rimbushje te dyanshme, ju mund te rimbushni  karikuesin portabël dhe pajisjen në të njëjtën kohë me një karikues të vetëm.

 

Specifikat

 

Permasat:112 × 44×20 m.

Ngjyra e disponueshme: Blu
Input Power: 10W
Bateria: Li-Polymer
Kapaciteti: 10000 mAh

Lidhet me USB – USB C


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

brands

CellularLine

color

Blue

Kapaciteti

10.000 mAh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat