,

FreePower Slim 5000 mAh – Powerbank

CellularLine

  • Karikues portativ
  • Kapacitet 5000 mAh
  • I pershtatshem per cdo smartphone
  • Sistem kontrolli per mbinxehjen

1,990L

FREEPOWER SLIM 5000 mAh – KARIKUES 

E gjithë fuqia që pajisjeve tuaja u nevojitet gjendet ne nje pajisje te vetme.  Karikues i  shpejtë dhe ultra i hollë FreePower Slim 5000 mAh. 

PowerBank i pershtashem per cdo pajisje te gjenerates se re

Me FreePower Slim, nëse keni një nga telefonat inteligjentë të rinj me një port USB-C, mund të përdorni të njëjtin kabllo për të karikuar telefonin dhe powerbank tuaj.  Nuk ka nevojë të merrni me vete kabell  dhe adaptorë të tjerë.

Në vetëm 7.5, 11 dhe 20 milimetra, FreePower Slim 5000 mAh  arrin  të përqendrojë të gjithë fuqinë që ju nevojitet për të karikuar pajisjet tuaja disa herë me radhë.

Sistemi i tij i kontrollit per mbinxehjen do mbaje te sigurta pajisjet tuaja.

Specifika

Shpejtësia e karikimit Fast Charger

Ngjyra blu

Portet USB 1

Fuqia e hyrjes 10W

Polimer litiumi i teknologjisë së baterive

Fuqia maksimale e daljes 10W

Kapaciteti 5000mAh

Lidhës USB – USB-C


Porosit tani -Bli mire dhe lire ne iBuy.al

 

SKU: PowerBank 5.000 mAh Kategori: ,
brands

CellularLine

color

Blue, White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat