,

Freskuese ajri me ene uji Elektra – Ventilator

Elektra

Freskuese ajri me ene uji dhe tre helika rrotulluese te fuqishme per te patur freskine qe ju nevojitet gjate diteve te nxehta te veres.

21,900L25,400L

FRESKUESE AJRI ME ENE UJI ELEKTRA

Freskuese ajri me tre flete, ene uji me kapacitet 41 dhe 50 litra perfekt per shtepi, lokale, restorante etj.

Ventilatori ka tre nivele shpejtesie te ulet, te mesem dhe te larte ku mund te zgjidhni ate qe ju pershtatet.

Ventilator Elektra me ene uji

Dizajni praktik i tij me rrota te levizshme e ben me te lehte levizjen, nuk do ta keni problem ta transportoni freskuesen kudo qe ju nevojitet.

Ideale per perdorim ne natyre apo ambiente te brendshme, me prodhim te ulet te zhurmes dhe e pajisur me rrota te forta dhe nje nderprerje sigurie.

Perfekte per freski ne cdo kohe, ka nje funksion per te rritur lageshtine duke shperndare ne menyre efektive ajrin e ftohte ne dhome.

Karakteristika

  • Fuqia: 260W
  • Madhësia e ventilatorit: 26 inç
  • Distanca e spërkatjes: 2-10m
  • Lagështia e punës: 20-85%
  • Zona e aplikimit: 30-50㎡

Bli lire dhe sigurt vetem ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: ftohese-ajri-me-uje-elektra Kategori: ,
Pesha3 g/kg
brands

Elektra

Kapaciteti

41litra, 50litra

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat