,

Freskuese ajri per shtepi me pese flete Elektra

Elektra

Freskuese ajri per shtepi me pese flete Elektra, ka shpejtesi te ulet, te mesme dhe te larte per te zgjedhur ate qe ju nevojitet.

4,700L

FRESKUESE AJRI ME PESE FLETE ELEKTRA

Freskuese ajri Elektra me tre shpejtesi te ndryshme dhe rrotullim 120 grade per qarkullim te ajrit me shpejtesi te larte.

Ventilatori eshte bere nga metali dhe plastika me cilesi te larte, i qendrueshem dhe rezistent ndaj konsumit.

Motorri i fuqishem i kesaj freskuese do te freskoje shpejt ambientin tuaj. Freskuesja ofron cilesi te larte dhe rezistence maksimale,  do te jete shoqeruesi perfekt per kete vere.

Zgjidhja optimale per ditet e nxehta, do te ndihmoje ne uljen e konsumit te energjise dhe kostove.


Nje game e gjere produktesh online ne iBuy.al – Qendra juaj e sigurte tregtare

SKU: freskuese-elektra-me-pese-helika Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Elektra

LLoji

freskuese ajri

color

Blu, E kuqe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat