,

Fshese dore mekanike me mikrofiber – Sweep Drag all in one

Te ndryshme

Fshese dore mekanike

E pajisur me mikrofiber dhe furce

Me bisht te rregullueshem

1,290L

FSHESE DORE MEKANIKE – SWEEP DRAG ALL IN ONE

Mbani shtepine, orendite tuaja dhe rrobat tuaja pa pluhur dhe papasterti.automatic sweep drag online shop ibuy al

Sweep Drag All in one eshte fshesa pa kabell e cila pastron çdo dysheme, fale tre furcave te saj  qe rrotullohen dhe fusin brenda koshit te vogel cdo papasteri.

Dizajn inovatik dhe shume praktik, pa shpenzuar energji elektrike kohe dhe mundim. Nuk kerkon bateri, pasi funksionimi i saj eshte mekanik.

Arrin te pastroje dhe kendet apo cepat me te veshtire, fale veprimit te saj te dyanshem pastron dy herë me shpejt se nje fshese  e zakonshme.

Portabel dhe shume e lehte per tu perdorur, hiqni bazen dhe thjesht zbrazni gjithçka ne koshin e plehrave per ta perdorur serish kurdo qe deshironi.

Karakteristika

Ka nje bisht te rregullueshem deri ne 90cm

Përmasa: Lartësia: 6.5cm x Gjerësia: 31cm x Thellësia: 15m

Pesha: 530 gr.

SKU: fshese-mikrofiber-me-furca Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat