, , ,

Fuego Sandwich Maker – Toster Fuego EL-11

Fuego

1,990L

FUEGO SANDWICH MAKER – TOSTER FUEGO EL-11

Sanduiçe të shijshme të thekura dhe të pjekura në toster tani janë shume të thjeshta për t’u pergatitur.

Përgatitni sanduiçe të shëndetshëm dhe të shijshëm në komoditetin e kuzhinës tuaj.

Pllakat e veshura me material jo-ngjitës kanë nevojë për më pak vaj gjatë pjekjes, duke e bërë sanduiçin të shëndetshëm.

Gjithashtu pastrohet më lehtë.  Zgjidhni një pajisje cilesore per sa me shume komoditet në kuzhinën tuaj.

Model me material prej çeliku inox me dorezë të ftohtë ne prekje. Pllaka jo të ngjitshme për pastrim dhe mirëmbajtje të lehtë.

Toster Fuego me nje kualitet te larte dhe shpejtesi maksimale. Hani shendetshem pa lene menjane asnje vakt.

Me nje cmim shume ekonomik per cilesine e gatimit qe ju ofron . Ideal per kuzhinen tuaj.

Tosteri eshte ideal per te pergatitur  sanduic, tost, hamburger  duke i pergatitur ne shume pak minuta.

Toster  i perbere nga nje material super reziststent edhe cilesor  ndaj gervishtjeve.

Ai perbehet nga nje baze silikoni qe nuk lejon rreshqitjen e tij ne siperfaqen ne te cilen e vendosni duke ofruar keshtu puthitjen e tij maksimale.

Karakteristika:fuego grill pan ne shitje online ibuy al

Fuqia 750W

Dy pllaka me material anti ngjitje

Kontroll automatik i temperatures.

Baze jo e rreshqitshme

Tension 220-240v

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

brands

Fuego

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat