,

Furre per thonjte profesionale me ekran LCD 72W UV

Te ndryshme

4,500L

FURRE PER THONJTE PROFESIONALE

Furre per thonjte me fuqi te larte dhe  tharje te shpejte, duhen vetem 10-30 sekonda per te thare xhelin.

Ekran LCD e ben me te lehte per te pare kohen e tharjes.

Hapesire e madhe per te thare dy duar ne te njejten kohe dhe baze e levizshme praktike dhe per pedikyrin.

Specifika

  • Ngjyra: E Bardhe
  • Materiali: ABS
  • Hyrja: 100-220V
  • Dalja: 24V/2A
  • Fuqia: 72W
  • Numri i LED: 36
  • Permasa: 25*20*13cm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: G-543231 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Furre per thonj

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat