,

Gaming Mousepad – Handboss H-6

Flying Fox

Gaming mouse pad

Me siperfaqe rezistente

Cepat anesore  te perforcuara

Permireson kontrollin e mouse

790L

GAMING MOUSEPAD – HANDBOSS H-6

Mouse Pad me siperfaqe rezistente dhe pjese anesore te qepura ne menyre te persosur per jetegjatesi.Gaming Mouse Pad Black ibuy al

E pershtatshme per tu marre kudo ju duhet me vete dhe e qendrueshme.

Merrni pervojen me te mire te lojerave me kete mouse pad me nje siperfaqe jashtezakonisht te lemuar dhe baze anti rreshkitje.

Perdor materiale super te imeta dhe me dendesi te larte. Cepat anesore  te perforcuara per te parandaluar deformimin ose demtimin.

Siperfaqja e qendrueshme dhe e forte permireson kontrollin e mouse dhe kursorit ne lojerat me shpejtesi te larte.

Materiali perberes mundeson qe mos te mbledhe pluhur gjate perdorimit.

I perbere nga material jo toksik dhe i sigurt per t’u përdorur.

E persosur per tableta, laptop, kompjuter dhe sisteme lojerash video.

Përmasat: 25 x 21 cm dhe trashesi 2 mm

SKU: Gaming-Mousepad Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Flying Fox

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat