Global Drone GD91 Pro – Dron me GPS – Bli Online

Te ndryshme

  • Motorë i fuqishem.
  • Perbehet me drita LED.
  • Modalitete të ndryshme shpejtësie për fillestarët dhe pilotët e përparuar.
  • Koha e karikimit:2 ore.
  • Funksioni MV për shtimin e muzikës, efekteve video dhe ndarjes në mediat sociale.
  • Kapaciteti i baterise : 7.6V 3000mAh.
  • Pesha: 0.12 kg.
  • Permasat: 11.5 * 4.2 * 4.2 cm.

18,900L

DRON ME GPS – GLOBAL DRONE GD91 PRO

Dron i cili eshte i pasur me karakteristika dhe funksione.

Produkti është bërë prej plastike. Eshte i  hollë dhe me peshë të lehtë, me perberje 3 D.

Ne momentin qe ngrihet e mban peshen e ngritjes ne minimum.

Ngjyra e dronit është e zezë mat.

Permasat e tij jane 16.5 x 13.8 x 3.1 inç kur shpaloset ndersa kur paloset ai ka nje madhesi 6.8 x 4.5 x 3.1 inç.

Shume i lehte per t’u transportuar edhe per t’u vene ne funksion.

Me te ju mund te arrini te beni pafund video edhe foto te nje super cilesie.

SPECIFIKIMET 

Emri i markës: Global Drone.

Emri i produktit: Dron GPS.global drone gd 91 iBuy al the best price

Numri i Modelit: GD91 PRO.

Ngjyra: E zezë.

Madhësia e shpalosjes: 42 x 35 x 7.8 cm.

Madhësia e palosjes: 17,2 x 11,5 x 7,8 cm.

Frekuenca në distancë: 2.4GHz.

Motor: Pa furçë 1806.

Koha e fluturimit: Rreth 25-28 minuta.

GPS: Modaliteti i Dyfishtë (GPS / Glonass).

Bateria: 2S 25C 7.6V 3000mAh.

Koha e karikimit: Rreth 2 orë.

Distanca e telekomandës: 1200 metra.

Distanca e transmetimit të imazhit: 1200 metra.

Kamera: 5G distancë e gjatë 500 metra WiFi.

Kamera lart dhe poshtë këndit: 90 gradë të rregullueshme.

Foto Pixel: Foto: 4096 * 3072 (4k).

Pixel i Kalimit të Imazhit: 1080p / 30fps.

Madhësia e videos: 1920 * 1080.

Mosha e zbatueshme: 14+.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire dhe Lire!

SKU: Drone Global GD91 Kategori:
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Dron me kamera

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat