-22%
,

Haeger Stand Mixer – Mikser Elektrik


8,990L 11,500L

HAEGER STAND MIXER – MIKSER ELEKTRIK

Ndihmësi juaj më i mirë i kuzhinës.

Kapaciteti i tij i madh prej  6.5 litra dhe motori  plotësisht bakri 1200W janë krijuar për të trajtuar në mënyrë të qetë një grup të madh përbërësish.

Rrahesja, grepi i brumit janë në gjendje të  përziejnë dhe gatuajnë gati çdo lloj recete.

Rrahesi është gjithashtu i dizajnuar për të përfshirë në mënyrë të përsosur sasinë maksimale të ajrit në përzierje.

Veprimi i përzierjes  mundëson që rraheset  të arrijnë në të gjitha zonat e tasit dhe të sigurojnë që çdo përbërës në tas të jetë i përzier plotësisht.

Përzierësi është i pajisur gjithashtu me mbrojtësin e spërkatjes me kanal të madh të ushqimit.

Përvec parandalimit të spërkatjeve gjatë përzierjes, përbërësi mund të derdhet lehtësisht në tas.

Sensori i sigurisë ndalon punimin pasi të ngrihet koka, duke lejuar që mikserja të përdoret në mënyrë të sigurt gjatë gjithë kohës.

BLENDER PROFESIONAL HAEGERhaeger mikser elektrik online ibuy al

Mikser elektrik Haeger

Motori fuqishëm: 1200W

Mekanizëm special i ingranazheve të forta

6.5 litra tas i madh

Material çelik inox me dorezë

6 nivele shpejtësie

Ndërprerës me sensor

Pesha Neto: 6.5 kg


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Haeger-Stand-Mixer Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat