,

Hard Disk Drive SSD Memoboss HL 08

Memoboss

3,900L8,900L

HARD DISK DRIVE SSD MEMOBOSS HL 08

Hard disk drive SSD me kapacitet ultra te larte dhe performance te shpejte.

Mundeson ruajtje me shpejtesi te larte per foto, video dhe skedare.

Rezistent ndaj goditjeve dhe dridhjeve, nuk krijon zhurma shqetesuese gjate perdorimit.

Suporton sistemet Windows XP / 7/8/10, DOS, Linux, Unixnux, Unix.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: K-062101-17 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Memoboss

color

Black

Memorja

128GB, 240 GB, 256gb, 480 GB, 512 GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat