,

Heinner Bread Maker – Berese Buke


  • 12 programe të ndryshme pjekjeje
  • I lehtë për t’u përdorur.
  • Tavë pjekje jo ngjitëse.
  • Mundësi për të pjekur kore të lehta, të mesme ose të errëta.

9,900 L

HEINNER BREAD MAKER 950 – BERESE BUKE

Nese deshironi ta pergatisni vete buken tuaj ne shtepi, kjo eshte pajisja perfekte per ju! 

Ky beres  buke është i përshtatshëm për t’u përdorur ne kushte shtepie.  Mund të piqni bukën tuaj të shijshme me recetat e dhëna në paketim.

HEINNER BREAD MAKER 

Ka 12 programe të ndryshme pjekjeje dhe kohëmatësi  mund të paracaktohet deri në 13 orë. 

Gjithashtu vjen me opsionin e pjekjes së kores me ngjyra të lehta, të mesme ose të errëta si dhe me modelin e izoluar termik.  

Ka veshje te brendshme e cila nuk lejon brumin qe te ngjitet.

Mjafton qe ju te vendosni brenda perberesit dhe te zgjidhni programin e gatimit qe deshironi dhe kjo pajisje do beje gjithe pjesen tjeter te punes. 

Beresi  i bukës ju jep lirinë e plotë të pjekjes së bukës tuaj siç dëshironi të jetë.

Specifikat:bukepjekse bli online ibuy al

12 programe të ndryshme pjekjeje
I lehtë për t’u përdorur.
Tavë pjekje jo ngjitëse
Mundësi për të pjekur kore të lehta, të mesme ose të errëta
Projektimi i izolimit termik (pjesa e jashtme nuk është e nxehtë)
Aksesorët : grep, gotë matëse dhe lugë.

 

 

 


Bli ne iBuy.al – Dyqani juaj Online!

 

SKU: heinner-berese-buke Kategori: ,
color

White

Fuqia

700w

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat