, ,

Hot Waist Trimmer – Korse Beli

Te ndryshme

1,490L

HOT WAIST TRIMMER – KORSE BELI

Korse dobësuese per belin.

Material i lehtë, nuk krijon shqetesime ne frymëmarrje.

I rehatshem dhe fleksibël për rehati gjatë gjithë ditës. Korseja eshte gjithashtu e përshtatshme për përdorim pas lindjes.

Mase unike e cila pershtatet mjaft mire me formen tuaj trupore.

Mund të vishen nën veshje, në shtëpi, jashtë, ose në palestër.

Djersitni dhe digjni lehtesisht dhjamin e barkut në pak kohe. 

Ideale per t’ju shoqeruar gjate stervitjes ne palester apo edhe ne shtepi.

Nuk krijon bezdisje gjate aktivitetit fizik dhe  mund ta perdorni pa asnje lloj problemi.

Korseja ka nje ngjitje te forte, e cila do mbaje korsene ne masen qe ju deshironi te qendroje.

Duke ju siguruar keshtu komfort dhe rehati ne mbajtjen e saj.

Nuk rreshqet pasi ka fiksim shume te mire ne bel ruani nxehtesine e trupit dhe dobesohuni shpejt dhe lehte.

Karakteristika

Materiali:  elastik

Cilësi e lartë, pëlhurë me fije elastike, ndjesi e butë prekëse.

Përdorimi i thjeshtë

Rripa elastik me ngjitje te forte me efekt të dyfishtë, i cili shtrëngohet  në bel dhe bark, dhe pastaj
zvogëloni peshën dhe formon nje bel te hollë.

Mbështet belin dhe ndihmon në parandalimin e dëmtimit te tij.

Funksioni i mbështetjes së belit. Siguron kombinimin më të mirë të mundshëm të mbështetjes, mbajtjes së nxehtësisë dhe rehati.

Mbështetja e ofruar nga rripi  përmirëson qendrimin qe sjell probleme të shpinës të tilla si nervi shiatik, deformim i shtylles etj.

Nxehtësia e korsese mund të ndihmojë në lehtësimin e spazmave të muskujve të shpinës dhe dhimbjen e mesit të shoqëruar me një hernie diskale dhe stenozë kurrizore.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Hot Waist Trimmer - Korse Beli Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat