,

Korse Beli Per Femra – Black Corset

Te ndryshme

1,490L

KORSE  PER FEMRA – BLACK CORSET

Korse per femra Black Corset – Bli Online 

Beli i holle nuk eshte me aq i veshtire per t’u arritur.  Nje model  me kontroll te forte, me synim për të zvogeluar vijen e belit duke krijuar nje siluete me te holle femerore.

Korse per belin me material elastik qe ju ndihmon ne dobesimin e trupit.

Visheni kur jeni ne levizje si ne fotot e ilustruara sa më të tendosur pas belit dhe ju do te stimuloni djersitjen dhe humbjen ne peshe.

Sistemi i bonifikimt parandalon rrotullimin. Keshtu qe ai qendron i vendosur ne bel gjate gjithe kohes qe ju e keni veshur.

dobesim per femra blerje online ibuy alEshte  e perkryer per te holluar barkun tuaj nen cdo lloj rrobash. Nisur nga veshjet me rastesore dhe pasuar nga festat, mbremjet, koktejlet etj.
Kjo korse per belin ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te shpines dhe mesit duke permiresuar gjendjen tuaj. 
Pelhure e nje cilesie te larte qe nuk ju pengon te merrni fryme dhe mund ta mbani veshur gjate gjithe dites kete korse per belin.

Ka veshje termike qe ndihmon ne rritjen e temperatures se trupit.

Gje qe nxit trpuin te djersije  dhe rrit mundesine e largimit te yndyrnave nga trupi.

Ju keshillojme qe korseja te lahet me dore, per shkak se mund te demtohet nga centrifuga apo temperatura e larjes se rrobave.

Nje tjeter ane pozitive, eshte qe kjo korse per femra ju ndihmon dhe ne ngritjen dhe formimin e gjoksit.

Pershtatet ne menyre perfekte me veshjet tuaja dhe nuk do dallohet qe ju e keni veshur ate.

Nuk krijon bezdisje apo probleme, mund ta mbani kudo madje dhe duke gatuar apo bere punet e shtepise.

Pershtatet shume mire me trupin dhe mberthehet ne saje te kopsave.

Eshte ideale gjithashtu per t’u perdorur gjate stervitjes, pas lindjes dhe per perdorim te perditshem.

Funksionon duke zvogeluar yndyrnat dhe duke prodhuar djersitje qe ne fund rezultati eshte humbja ne peshe ne menyre te shpejte dhe mjaft efektive.

KORSE PER BELINkorse beli per femra bli online ibuy al

Pëlhura është shumë e fortë, e bërë nga latex
Korse per femra me stil sportiv
Ju mundeson te humbni peshë
Gjatesia e korsese : 30cm
Dizajni: i thjeshtë, komod pas trupit.

Blerje online ne iBuy.al

SKU: korse-per-belin-per-femra Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Korse

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat