,

Korse per Dobesim – California Beauty – Produkte Online

As Seen on TV

1,390L

KORSE PER DOBESIM – CALIFORNIA BEAUTY

Korse per Dobesim California Beauty Slim N Lift – Produkte Online

Korse California Beauty eshte e perbere nga nje tekstil i vecante per kujdesin me te mire te lekures. Funksionon dhe ndihmon grate te gezojne nje lekure te bute. Nderkohe qe eshte duke holluar trupin tuaj, trajton gjithashtu lekuren me perberes qe lemojne, forcojne dhe tonifikojne lekuren tuaj.

Produkt i patentuar Skintex ndihmon ne reduktimin dhe shfaqjen e celulitit. Eshte zgjidhja perfundimtare per forcimin e trupit e cila ju jep nje pamje te bukur brenda dhe jashte.
5 deri ne 10 kg me te holle! 
Shnderroni menjehere format tuaja ne forma te ngjashme me modelet.
Surprizoni familjen dhe miqte tuaj me nje pamje te re, me te holle te siluetes suaj. Me e rendesishmja askush nuk do e dije qe ju e keni veshur ate.
Produkte online ne Ibuy.al
SKU: california-beauty-slim-n-lift Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

LLoji

Korse

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat