,

Ibrik elektrik per berjen e cajit DSP KK-1110 | Ne shitje online


  • Ofron nje shije natyrale te cajit
  • Ruan aromen e tij me nxehtesine qe deshironi
  • Kapaciteti i tij eshte 1.7liter
  • Fuqia 1850-2200W, Tensioni 220-240V dhe Frekuenca 50/60HZ.
  • Ka nje mbulim te skajit te bazes se poshtme me nje dekorim te argjend.

2,400L

IBRIK ELEKTRIK DSP KK-1110

Ibrik elektrik per berjen e cajit DSP KK-1110 ideal per t’ju shoqeruar ne cdo dite qe deshironi, kur semureni dhe keni nevoje per nje caj te mire qe te qetesoheni apo per te kalaur nje mbasdite te bukur me miqte tuaj te shoqeruar nga aroma e kendshme e cajit. Cajniku ka nje dizajn modern te perbere prej argjendi dhe eshte rezistente ndaj nxehtesise duke ju dhene siguri qe mund ta perdorni per nje kohe te gjate.

CAJNIK ELEKTRIK PER CAJ

Ena e cajit ka nje kapacitet 1.7 L

Me nje fuqi 1850-2200W, tension 220-240V dhe me nje frekuence 50/60HZ.

Ne skajin e bazes se poshte eshte i mbuluar nga nje dekorim te argjend.

 

Bli online me cmimin me te mire duke perfituar cilesine me te mire.

SKU: KK-1110 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Caj, IBRIK

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat