,

Ibrik Elektrik Sokany – Electric Pot 1.7 Liter

Sokany

2,490L

IBRIK ELEKTRIK SOKANY

Ibrik Elektrik Sokany

Ibrik Elektrik me madhesi te madhe me 1.7 litra kapacitet dhe dizajn perfekt per perdorim shtepiak. Ene klasike, pershtatet me pajisjet tuaja te tjera te kuzhines, per zyra etj. Doreza eshte e rehatshme dhe e sigurt. Ky ibrik eshte nje produkt i prodhuar me material cilesore dhe rezistente ndaj temperaturave te larta. Doreza e tij eshte ergonometrike dhe e sigurt per perdorim.

Zbuloni aromen e forte dhe shijen e kafese  turke. Pergatisni kafe ne me pak se nje minute, nuk ka asnje pritje per kafe te shijshme. Funksion i mbajtjes se ngrohte se kafese, cajit apo dhe ujit. Ibrik i pandryshkshem me permasa kompakte, i pershtatshem per tu perdorur jo vetem ne shtepi por dhe ne ambjentin tuaj te punes. Ju mund ta merrni dhe ne udhetimet tuaja me vete. Pothuajse nuk merr aspak hapesire ne canten e udhetimit.

Cilesimet e saj 

  • Krijuar me cilesine me te mire te materialeve. 
  • Kapak premium i qendrueshem dhe puthitet mire me enen. 
  • E ndertuar me doreze ergonometrike, e cila nuk e percjelle nxehtesine. 
  • Kapacitet maksimal prej 1.8 litrash.
  • Pergatisni kafe ne me pak se nje minute. 

Specifikimet

Marka: Sokany
Modeli: FK-0503
Fuqia: 2200 Watt
Kapaciteti: 1.7 liter

Produkte  te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj Online!

SKU: L366-FK-0503 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

IBRIK

brands

Sokany

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat