JOC Fm Radio H216UR – Charging Line USB/TF/FM

JOC

  • Radio e cila karikohet me USB/TF/FM.
  • Mund te lidhni kufjet me te.
  • Kontrollohet me ane te antenes.
  • Punon ne menyre automatike.
  • Me bateri te rikarikueshme.

1,490L

FM RADIO H216UR JOC

A po kërkoni një marrës radiofonik dixhital botëror me çmim konkurrues? Atëherë mos kërkoni më shumë.

Ky radio FM, i hartuar me projektin e përparëm të JOC, dhuron nje sinjal te qarte dhe ka funksion te përparuar.

Ndërprerësi i ndjeshëm elektronik ju bën të lehtë ndryshimin e kanalave apo frekuencave.

Radio-ja eshte e rikarikueshme gjithashtu mbështet kufjet.

Radio e vogël me altoparlant shumë të lartë dhe tingull kristal të pastër.

Ka Bluetooth për ta lidhur atë me kompjuterin tuaj, ipod ose telefonin celular dhe për të dëgjuar muzikë.

Ai gjithashtu pranon kartën SD dhe porten hyrese USB për të pasur me vete këngët tuaja të preferuara.

Ideale për ju që dëshironi të dëgjoni muzikë kudo.

Vjen me një bateri litiumi për jetë të gjatë dhe kabllo për ta karikuar atë nga kompjuteri apo cdo paisje tjeter.

SPECIFIKAT

Radio FM/AM.

Kanalet : (87.5-108MHZ).

Program automatik.jbl bluetooth speaker nb106 blerje online iBuy al

Ruajtje automatike e kanalit.

Ndjeshmëri super e lartë.

Bluetooth.

MP3 player.

Me porte hyrese USB dhe mikro SD.

Ekran dixhital.

Fuqia 3W.

Pranon kufjet.

Bateri litiumi për jetë më të gjatë.

Me antene.


Shitje Online ne iBuy.al – Porosit tani dhe paguaj ne dorezim

SKU: joc-h216ur Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

JOC

color

Red and Black

LLoji

Radio

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat