, ,

JOYROOM JR-ZS212 Wireless Charging

Joyroom

2,200L

JOYROOM JR-ZS212 WIRELESS CHARGING

JOYROOM JR-ZS212  karikues 15W me montim në makinën tuaj.

Karikim i shpejtë pa fisha  15W, identifikim inteligjent, karikim i menjëhershëm.

Perdorim me një dorë, i lehtë për tu  vendosur, i përshtatshëm dhe i shpejtë.

Këmbët e mbajtëses së poshtme mund të zgjaten për t’u përshtatur me pozicione të ndryshme të telefonit celular.

Specifika:

Material  ABS + aliazh + akrilik

Hyrja: 5V / 2A 9V / 2A 12V / 1.5A

Dalja: 5W / 7.5W / 10W / 15W (MAX)

Pesha neto: 105g (pjesa e daljes) 165 (pjesa e panelit të instrumentit)

Madhësia: 96.70 * 88.17 * 54 mm

Ndërfaqja e hyrjes: Type-C

I përputhshëm me telefonat celularë 4,5 inç – 6,8 inç

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: JOYROOM JR-ZS212 Wireless Charging Kategori: , ,
brands

Joyroom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat